Podziękowania od kręglarzy
31.01.2022

Zarząd Stowarzyszenia Kręglarstwa Klasycznego BOSiR Brzesko serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom i sympatykom kręgli klasycznych, którzy udzielili nam wsparcia w 2021 roku.

To dzięki finansowej pomocy władz gminy i lokalnych przedsiębiorców trenująca kręglarstwo klasyczne brzeska młodzież może pochwalić się wieloma sukcesami.

Nasza drużyna w składzie mieszanym zdobyła w sezonie 2020/2021 tytuł Drużynowych Wicemistrzów Polski w Centralnej Lidze Juniorów. W każdym ogólnopolskim młodzieżowym turnieju mieliśmy swoich reprezentantów w finale. Niejednokrotnie nasi podopieczni te finały wygrywali.

Efektem tego było zajęcie przez naszych zawodników 1 i 3 miejsca w Młodzieżowym GRAND PRIX Polski w kat. juniorów młodszych oraz 4 miejsca w kat. juniorek młodszych.

W rozegranych w czerwcu 2021 r. Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych nasi reprezentanci zdobyli 4 medale w tym dwa złote.

Medal złoty i tytuł Indywidualnego Mistrza Polski zdobył Jakub Kuryło

Medal złoty i Tytuł Mistrzów Polski zdobyła para Jakub Kuryło, Gabriel Zastawnik

Medale brązowe w sprintach zdobyli Izabela Cebula i Gabriel Zastawnik.

Na rozegranych w Tomaszowie Mazowieckim Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików nasze dziewczęta Oliwia Łoboda i Kinga Kolbusz wywalczyły dwa medale: srebrny w klasyfikacji par i medal brązowy w grze indywidualnej (Oliwia Łoboda )

Były też sukcesy międzynarodowe. Na Mistrzostwach Świata w Słowenii nasz zawodnik Jakub Kuryło w biało-czerwonych barwach jako reprezentant Polski zdobył Indywidualny Tytuł II Wicemistrza Świata

w kategorii juniorów młodszych ustanawiając równocześnie Rekord Polski w kombinacji ( wynik łączny z eliminacji i finału ).

Wspomniane wyżej sukcesy sportowe nie byłyby możliwe bez Państwa wsparcia. Za okazaną bezinteresowną pomoc jeszcze raz w imieniu własnym i naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy.

Podziękowania od kręglarzyPodziękowania od kręglarzyPodziękowania od kręglarzyPodziękowania od kręglarzy