Mistrzostwa gminy w mini piłce siatkowej
07.03.2018

Publiczna Szkoła Podstawowa w Okocimiu była gospodarzem zawodów gminnych w minipiłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W pierwszej kolejności rywalizację rozpoczęli chłopcy. Grano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów, gdzie jeden set rozgrywany był do 25 punktów. Jeśli w spotkaniu było 1:1  to o zwycięstwie decydował  trzeci set rozgrywany do 15 punktów. W spotkaniu decydującym o awansie do zawodów powiatowych siatkarze z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku pokonali kolegów z Jasienia 2-0 (25-10, 28-26). Trzecie miejsce zajęli gospodarze z Okocimia.

W turnieju dziewcząt awans do zawodów powiatowych zdobyła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzesku. Sędzią głównym zawodów był Michał Kostecki. Mistrzowie gminy grali w następujących składach:

Chłopcy: Konrad Augustyn, Damian Dębiński, Franciszek Janas, Oliwier Klimczak, Jakub Machowski, Szymon Mida, Tadeusz Sacha, Krystian Zgraja, Antoni Zoremba. Opiekunem grupy był Szczepan Smoleń.

Dziewczęta: Kaja Baran, Klara Filipowska, Liliana Gurgul, Anna Kotra, Małgorzata Kukułka, Wiktoria Mysińska, Emilia Nazimek, Wiktoria Szałas, Emilia Śledź, Oliwia Trybalska, Ewa Wawryka. Opiekunką grupy była Urszula Kural.